menu

jak dál?

odkazy

Co si dáte? Nízkokalorické

3. 9. 2008

Papání, papání, všechny smutky zahání.... V té písničce je to trochu jinak, že? Ale pro mnohé ze zde přítomných to platí takto. A to není dobré. Existuje spousta způsobů, jak zahnat smutek, a tento v žádném případě nedoporučuji. Protože ... následky všichni známe, proto jsme vlastně tady.

Ovšem skutečnost, že chceme zhubnout, neznamená, že se musíme zcela vzdát všeho chutného a už vůbec ne, že bychom měli hladovět (viz zásady). Naopak, měli bychom se naučit sestavit si takový jídelníček, abychom se najedli a přitom si i pochutnali. A protože někteří potřebují trochu poradit, co papat, otvírám tuto rubriku.

Co sem psát? No přece co jíme! Pokud máte nějaký osvědčený nízkokalorický recept, sem s ním (upozorňuji, že pokud mě zaujme, vyzkouším ho a přidám do receptů ). Stejně tak sem můžete napsat svůj osvědčený jídelníček. Nepište sem, prosím, žádné komentáře, pokud si chcete o tom kterém příspěvku podebatovat, tak v plkárně. Aby se nestalo, že recepty zaniknou mezi množstvím jiných příspěvků, budu ty, které přímo nenabízejí recept, návrh jídelníčku, případně nějaký další nápad na zpestření našeho papání, mazat.

Komentáře

Pouze registrovaní uživatelé mohou psát komentáře.
Zaregistrujte se a začněte s námi hubnout!