menu

jak dál?

odkazy

Jak na to?

3. 8. 2008

Vítejte! Jmenuji se Lenka a pomůžu vám s hubnutím. Nebudu za vás cvičit ani vám brát jídlo od úst, ale poradím vám, jak to můžete udělat sami. Máte zájem?

Jak začít?

Chcete-li se ke mně přidat a také hubnout, nemusíte dělat nic speciálního. Stačí čekat na nedělní večer, kdy se tady objeví nová rada, kterou se začnete řídit. Samozřejmě vám ji nevnucuji, pokud vám moje rady připadnou zbytečné, klidně je ignorujte a hubněte, jak uznáte za vhodné.

Podotýkám, že nejsem obezitolog ani jiný odborník na hubnutí. Všechny mnou uváděné zásady vycházejí z knih odborníků, především z už zmiňované knihy Ivy Málkové, a hlavně – všechny je mám vyzkoušené na vlastním těle. A vůbec nepochybuju o tom, že tímto způsobem může zhubnout každý.

Takže s chutí do toho!

Jak pokračovat?

Chcete-li si vést přehled o tom, jak se vám daří, tyto stránky vám mohou výrazně pomoci. Zaregistrujte se a můžete si zde evidovat svoje hmotnostní úbytky. Postup je jednoduchý: Stačí se na začátku týdne zvážit (případně i změřit výšku, pokud ji nevíte) a naměřené číslo zadat do formuláře na těchto stránkách. Potom už jenom stačí sledovat v tabulce a grafu, jak se vám daří. Vaše pokroky se také zobrazí ve společné tabulce, kde budeme všichni seřazení podle abecedy a můžete se tedy porovnat s ostatními. Tuto tabulku si mohou prohlížet pouze registrovaní uživatelé. Pravidelné zadávání hmotnosti je podmínkou pro členství na těchto stránkách.

Další výhodou registrace je možnost účastnit se diskusí s ostatními. Pod každou radou dostanete prostor k vyjádření svého názoru. Takto si můžete vyměnit zkušenosti, zeptat se na radu, pokud si něčím nebudete jisti, nebo se prostě bavit o čemkoli v samostatné diskusi.

Chci také hubnout!